Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Oosterhout

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Oosterhout

32% van de woningen in de gemeente Oosterhout is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 27% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Dommelbergen5.75464%92%
Oosterheide4.03442%66%
Slotjes4.00252%58%
Oosterhout-Centrum3.54151%38%
Vrachelen3.13976%75%
Strijen1.59854%89%

Na het stucen in Oosterhout

56% van de woningen in Oosterhout is gebouwd tussen 1965 en 1995, 28% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19456%
1945 tot 196510%
1965 tot 197522%
1975 tot 198518%
1985 tot 199516%
1995 tot 201517%
vanaf 201511%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste koopwoningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
De Warande21299%96%
Kruidenbuurt74396%90%
Leijsenakkers34595%99%
Den Hout41291%100%
Dorst1.09287%95%
Oosteind41286%96%
Vrachelen-Zuidwest83684%71%
Schildersbuurt1.03781%98%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over sauswerk in Oosterhout

Sauzen jullie ook in Oosterhout?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Sauswerk in de buurt van Oosterhout

Sauswerk in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname