Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Plafond stucen in Oosterhout

Wij stucen plafonds glad in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, over gipsplaat, beton of oud pleister.

Hoeveel plafond in een huis in Oosterhout

Een eengezinswoning in Oosterhout heeft gemiddeld 143 m² gebruiksoppervlak, een appartement 83 m². Het plafondoppervlak is daar ongeveer gelijk aan, min het trapgat. Huizen uit 1965 tot 1975 zijn hier gemiddeld 134 m², huizen vanaf 2015 157 m².

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 19456%173 m²
1945 tot 196510%130 m²
1965 tot 197522%134 m²
1975 tot 198518%132 m²
1985 tot 199516%135 m²
1995 tot 201517%170 m²
vanaf 201511%157 m²

Plafonds in Oosterhout per bouwjaar

40% van de woningen is gebouwd tussen 1965 en 1985. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. 72% van de woningen in de gemeente Oosterhout is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek.

Vanaf 1995 is 28% gebouwd; de meeste plafonds hier zijn ouder en hebben al eens een laag gehad.

Per wijk verschilt het: 60% tussenwoningen in Dommelbergen, 10% tussenwoningen in Oosteind.

8 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
Dommelbergen5.75460%5%
Oosterheide4.03441%4%
Slotjes4.00227%5%
Oosterhout-Centrum3.54120%4%
Vrachelen3.13938%14%
Strijen1.59858%3%
West1.44539%10%
Dorst1.26131%29%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste woningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsWOZ gem.
Centrum3.54138%€ 329.000
Slotjes-Midden2.28855%€ 311.000
Vrachelen-Noord1.11172%€ 430.000
Dorst1.09295%€ 488.000
Slotjes-West1.08751%€ 424.000
Schildersbuurt1.03798%€ 401.000
Oud-West91183%€ 401.000
Beemdenbuurt86982%€ 304.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, steiger en afplakken, stucen en opruimen. We kijken welke ondergrond het plafond heeft, of er scheuren of naden zitten en hoe hoog het is. Lees hoe we plafond stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Een structuurplafond van vóór 1994 schuren of afsteken zonder asbestonderzoek.
  • Stucen onder een plafond dat doorbuigt of loskomt. Dan eerst de constructie laten bekijken.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over plafond stucen in Oosterhout

Stucen jullie plafonds in Oosterhout?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Mijn plafond heeft structuur. Kan dat glad?

Ja, maar in een huis van vóór 1994 laat je het eerst op asbest onderzoeken.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Plafond stucen in de buurt van Oosterhout

Plafond stucen in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname