Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Rijen

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Rijen en Gilze, Hulten en Molenschot, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Rijen

28% van de woningen in de gemeente Gilze en Rijen is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 16% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Gilze en Rijen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Rijen7.49964%83%
Gilze3.70663%85%
Molenschot43986%95%
Hulten15796%99%

Na het stucen in Rijen

46% van de woningen in Rijen is gebouwd tussen 1965 en 1995, 30% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Gilze en Rijen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196514%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199513%
1995 tot 201522%
vanaf 20158%

Rijen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Gilze en RijenCijfer
Inwoners28.531
Woningen11.867
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen65%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 388.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning142 m²
Adressen per km²1.109
Rijden vanaf Tilburg13,3 km, 18 min

Buurten in Rijen met de meeste koopwoningen

8 van de 21 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Gilze en Rijen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Kern Hulten10299%98%
Buitengebied Gilze35687%97%
Kern Molenschot28187%93%
Buitengebied Molenschot15884%97%
Strijpakkers-Laars79375%93%
Vliegende Vennen1.25174%80%
Centrumgebied Oost Rijen84073%82%
Centrumgebied Noord Gilze30868%57%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 13,3 km rijden naar Rijen, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Dongen, Tilburg, Oosterhout en Kaatsheuvel. In de gemeente Gilze en Rijen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Gilze en Rijen telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Rijen (7.499 woningen), Gilze (3.706 woningen), Molenschot (439 woningen) en Hulten (157 woningen). Behalve in Rijen zelf werken we ook in Gilze, Hulten en Molenschot.

Vragen over sauswerk in Rijen

Sauzen jullie ook in Rijen?

Ja, in de hele gemeente Gilze en Rijen, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Gilze, Hulten en Molenschot?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 13,3 km rijden naar Rijen, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Dongen, Tilburg en Oosterhout.

Sauswerk in de buurt van Rijen

Sauswerk in Rijen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname