Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Oosterhout

Wij maken structuurplafonds glad in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Oosterhout

72% van de woningen in de gemeente Oosterhout is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 40% van de woningen in Oosterhout.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19456%
1945 tot 196510%
1965 tot 197522%
1975 tot 198518%
1985 tot 199516%
1995 tot 201517%
vanaf 201511%

Per wijk in Oosterhout

Per wijk verschilt het: 91% koopwoningen in Den Hout, 42% koopwoningen in Oosterheide.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Dommelbergen5.75464%60%
Oosterheide4.03442%41%
Slotjes4.00252%27%
Oosterhout-Centrum3.54151%20%
Vrachelen3.13976%38%
Strijen1.59854%58%
Woningen in de gemeente Oosterhout, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning39%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap8%
Vrijstaand10%
Appartement27%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste koopwoningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
De Warande21299%51%
Kruidenbuurt74396%5%
Leijsenakkers34595%25%
Den Hout41291%55%
Dorst1.09287%22%
Oosteind41286%54%
Vrachelen-Zuidwest83684%11%
Schildersbuurt1.03781%12%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over structuurplafond glad maken in Oosterhout

Maken jullie structuurplafonds glad in Oosterhout?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Oosterhout

Structuurplafond glad maken in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname