Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Oosterhout

Wij stucen wanden glad in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Oosterhout tegenkomen

De gemeente Oosterhout telt 26.790 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (22%) en 1975 tot 1985 (18%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 6% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 39% tussenwoning, 17% hoekwoning, 8% twee-onder-een-kap en 10% vrijstaand. 32% van de woningen in de gemeente Oosterhout is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19456%
1945 tot 196510%
1965 tot 197522%
1975 tot 198518%
1985 tot 199516%
1995 tot 201517%
vanaf 201511%

Per wijk in Oosterhout

Per wijk verschilt het: 100% eengezinswoningen in Den Hout, 38% eengezinswoningen in Oosterhout-Centrum.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Dommelbergen5.75492%60%
Oosterheide4.03466%41%
Slotjes4.00258%27%
Oosterhout-Centrum3.54138%20%
Vrachelen3.13975%38%
Strijen1.59889%58%
Woningen in de gemeente Oosterhout, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning39%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap8%
Vrijstaand10%
Appartement27%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste eengezinswoningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Sterrenbuurt620100%40%
Den Hout412100%91%
Molenbuurt282100%70%
Larenbuurt51199%56%
Leijsenakkers34599%95%
Schildersbuurt1.03798%81%
Donkenbuurt57496%53%
Oosteind41296%86%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over muren stucen in Oosterhout

Stucen jullie ook muren in Oosterhout?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Muren stucen in de buurt van Oosterhout

Muren stucen in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname