Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Raamsdonksveer

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Raamsdonksveer

31% van de woningen in de gemeente Geertruidenberg is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 21% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Raamsdonksveer5.66261%80%
Geertruidenberg3.52661%72%
Raamsdonk95975%92%

Na het stucen in Raamsdonksveer

54% van de woningen in Raamsdonksveer is gebouwd tussen 1965 en 1995, 24% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Geertruidenberg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196512%
1965 tot 197519%
1975 tot 198520%
1985 tot 199515%
1995 tot 201518%
vanaf 20156%

Raamsdonksveer in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GeertruidenbergCijfer
Inwoners21.944
Woningen10.225
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen62%
Huur van een corporatie31%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 364.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²1.149
Rijden vanaf Tilburg31,1 km, 33 min

Buurten in Raamsdonksveer met de meeste koopwoningen

6 van de 8 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Raamsdonk90474%92%
Geertruidenberg-Noord68673%98%
Hooipolder en De Hoeven2.37871%88%
Geertruidenberg-West1.23459%71%
Geertruidenberg-Kom1.56857%62%
Raamsdonksveer3.18955%76%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen en Kaatsheuvel. In de gemeente Geertruidenberg geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

Vragen over sauswerk in Raamsdonksveer

Sauzen jullie ook in Raamsdonksveer?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout en Dongen.

Sauswerk in de buurt van Raamsdonksveer

Sauswerk in Raamsdonksveer?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname