Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Kaatsheuvel

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Kaatsheuvel

66% is een koopwoning, 23% huur van een corporatie en 11% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig. 18% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Kaatsheuvel-West4.70163%82%
Loon op Zand2.87668%80%
Kaatsheuvel-Oost2.85867%84%
De Moer24387%99%

Na het stucen in Kaatsheuvel

51% van de woningen in Kaatsheuvel is gebouwd tussen 1965 en 1995, 27% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Loon op Zand op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19459%
1945 tot 196513%
1965 tot 197516%
1975 tot 198519%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 20159%

Kaatsheuvel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Loon op ZandCijfer
Inwoners24.151
Woningen10.696
Eengezinswoningen82%
Koopwoningen66%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 405.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning145 m²
Adressen per km²1.078
Rijden vanaf Tilburg14,5 km, 18 min

Buurten in Kaatsheuvel met de meeste koopwoningen

8 van de 28 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
De Oude Omdraaier20098%91%
Mussenhoek15995%100%
Oost-Loon12591%98%
De Baan32789%98%
De Zandschel25289%99%
De Moer24387%99%
Els (west)18086%76%
Het Hoekske11685%97%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Kaatsheuvel

In de centra van Loon op Zand, Kaatsheuvel en De Moer is parkeren gratis. In het centrum van Kaatsheuvel geldt een blauwe zone (maximaal 1 uur met parkeerschijf, maandag t/m zaterdag 9.00 tot 18.00 uur), en rond de Efteling en in Lievekenshoek/Poorthuys zijn vergunningzones waarvoor bedrijven alleen bezoekersvergunningen kunnen aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen, Drunen en Tilburg. In de gemeente Loon op Zand geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Loon op Zand telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kaatsheuvel-West (4.701 woningen), Loon op Zand (2.876 woningen), Kaatsheuvel-Oost (2.858 woningen) en De Moer (243 woningen). Behalve in Kaatsheuvel zelf werken we ook in Loon op Zand en De Moer.

Vragen over sauswerk in Kaatsheuvel

Sauzen jullie ook in Kaatsheuvel?

Ja, in de hele gemeente Loon op Zand, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Loon op Zand en De Moer?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen en Drunen.

Sauswerk in de buurt van Kaatsheuvel

Sauswerk in Kaatsheuvel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname