Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Stucwerk repareren in Oosterhout

Wij repareren scheuren, gaten en holle plekken in stucwerk in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Oudere huizen in Oosterhout

38% van de woningen in de gemeente Oosterhout is gebouwd vóór 1975. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we werken. Woningen van vóór 1945 zijn hier met 6% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Scheuren ontstaan vaak bij overgangen tussen materialen, zoals waar een muur een plafond of een kozijn raakt, en bij krimp van nieuw stucwerk. Een scheur die steeds wijder wordt of schuin door de muur loopt, laat je eerst door een constructeur bekijken.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19456%
1945 tot 196510%
1965 tot 197522%
1975 tot 198518%
1985 tot 199516%
1995 tot 201517%
vanaf 201511%

Wijken in Oosterhout

Per wijk verschilt het: 100% eengezinswoningen in Den Hout, 38% eengezinswoningen in Oosterhout-Centrum.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Dommelbergen5.75492%64%
Oosterheide4.03466%42%
Slotjes4.00258%52%
Oosterhout-Centrum3.54138%51%
Vrachelen3.13975%76%
Strijen1.59889%54%
Woningen in de gemeente Oosterhout, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning39%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap8%
Vrijstaand10%
Appartement27%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste woningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopWOZ gem.
Centrum3.54151%€ 329.000
Slotjes-Midden2.28842%€ 311.000
Vrachelen-Noord1.11172%€ 430.000
Dorst1.09287%€ 488.000
Slotjes-West1.08777%€ 424.000
Schildersbuurt1.03781%€ 401.000
Oud-West91179%€ 401.000
Beemdenbuurt86950%€ 304.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, openmaken, herstellen en bijwerken. We kijken waar de scheuren lopen en kloppen af op holle plekken. Lees hoe we stucwerk repareren aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Constructieve scheuren dichtsmeren zonder dat de oorzaak bekend is.
  • Een plek met vocht repareren voordat het lek of de oorzaak is opgelost.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over stucwerk repareren in Oosterhout

Repareren jullie stucwerk in Oosterhout?

Ja, ook kleine klussen in de hele gemeente Oosterhout.

Is mijn scheur ernstig?

Stuur een foto mee met je aanvraag; bij de opname kijken we of het een stucprobleem is.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Stucwerk repareren in de buurt van Oosterhout

Stucwerk repareren in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname