Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Breda

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Breda

28% van de woningen in de gemeente Breda is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 41% van de woningen is een appartement. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een appartement rollen we vaker dan dat we spuiten.

6 van de 11 wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Breda west16.08547%59%
Breda noord12.14540%52%
Breda oost11.64854%55%
Breda noord-west11.05266%79%
Breda centrum9.59026%11%
Breda zuid-oost9.17669%64%

Na het stucen in Breda

42% van de woningen in Breda is gebouwd tussen 1965 en 1995, 28% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Breda op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194516%
1945 tot 196515%
1965 tot 197516%
1975 tot 198513%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 20158%

Breda in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BredaCijfer
Inwoners188.779
Woningen89.383
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen55%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 419.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning142 m²
Adressen per km²2.282
Rijden vanaf Tilburg33,6 km, 31 min

Buurten in Breda met de meeste koopwoningen

8 van de 51 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Buitengebied Bavel19395%92%
Buitengebied Prinsenbeek31894%97%
Heilaar21592%98%
Mastbos27687%63%
Kroeten92484%75%
Liesbos29984%86%
Effen-Rith36482%85%
Blauwe Kei1.71480%81%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Breda

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Zero-emissiezone

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen en Made.

De gemeente Breda telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Breda west (16.085 woningen), Breda noord (12.145 woningen), Breda oost (11.648 woningen) en Breda noord-west (11.052 woningen). Behalve in Breda zelf werken we ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Vragen over sauswerk in Breda

Sauzen jullie ook in Breda?

Ja, in de hele gemeente Breda, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen en Ulvenhout?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout en Rijen.

Sauswerk in de buurt van Breda

Sauswerk in Breda?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname