Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Badkamer stucen in Oosterhout

Wij stucen badkamers en toiletten in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, met stuc dat tegen vocht kan.

Badkamers in Oosterhout

De meeste woningen in de gemeente Oosterhout zijn gebouwd 1965 tot 1975 (22%), 1975 tot 1985 (18%) en 1995 tot 2015 (17%). 40% is uit 1965 tot 1985. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. In die huizen is de badkamer vaak klein en tot het plafond betegeld; bij een verbouwing kiezen mensen nu vaker voor tegels tot halve hoogte en stuc daarboven.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19456%
1945 tot 196510%
1965 tot 197522%
1975 tot 198518%
1985 tot 199516%
1995 tot 201517%
vanaf 201511%

Per wijk in Oosterhout

De woningtypes zijn gemengd: 39% tussenwoning, 17% hoekwoning, 8% twee-onder-een-kap en 10% vrijstaand.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Dommelbergen5.75492%64%
Oosterheide4.03466%42%
Slotjes4.00258%52%
Oosterhout-Centrum3.54138%51%
Vrachelen3.13975%76%
Strijen1.59889%54%
Woningen in de gemeente Oosterhout, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning39%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap8%
Vrijstaand10%
Appartement27%

Oosterhout in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OosterhoutCijfer
Inwoners58.380
Woningen26.790
Eengezinswoningen73%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie32%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 387.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning143 m²
Adressen per km²1.603
Rijden vanaf Tilburg22 km, 28 min

Buurten in Oosterhout met de meeste eengezinswoningen

8 van de 35 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtEengezinsWoningenWOZ gem.
Sterrenbuurt100%620€ 303.000
Den Hout100%412€ 626.000
Molenbuurt100%282€ 486.000
Larenbuurt99%511€ 344.000
Leijsenakkers99%345€ 527.000
Schildersbuurt98%1.037€ 401.000
Donkenbuurt96%574€ 316.000
Oosteind96%412€ 518.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en afwerken. We bespreken welke wanden tegels krijgen en welke stuc, en kijken naar de ventilatie. Lees hoe we badkamer stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Gewoon gipsstuc in de douche.
  • Tegelwerk en sanitair: daarvoor heb je een tegelzetter of loodgieter nodig.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Vragen over badkamer stucen in Oosterhout

Stucen jullie badkamers in Oosterhout?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout, wanden en plafond.

Ook in de douche?

In de douche zelf tegels of een systeem voor natte ruimtes.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Badkamer stucen in de buurt van Oosterhout

Badkamer stucen in Oosterhout?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname