Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Made

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Made

Met 72% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 13% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Made5.76371%84%
Terheijden2.81671%86%
Lage Zwaluwe1.92068%90%
Wagenberg88981%93%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74877%92%
Drimmelen23478%97%

Na het stucen in Made

49% van de woningen in Made is gebouwd tussen 1965 en 1995, 24% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198518%
1985 tot 199513%
1995 tot 201516%
vanaf 20158%

Made in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DrimmelenCijfer
Inwoners28.295
Woningen12.425
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen72%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 416.000
Gebouwd vóór 199577%
Gem. oppervlak eengezinswoning151 m²
Adressen per km²833
Rijden vanaf Tilburg31,5 km, 36 min

Buurten in Made met de meeste koopwoningen

8 van de 33 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Kwistgeldpolder11197%100%
Middelmade40094%93%
Verspreide huizen Wagenberg12892%94%
Die Swaluw60891%91%
Terheijden noordwest20890%97%
Wagenberg noordwest37689%93%
Bergen14089%96%
Helkant11888%94%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Vragen over sauswerk in Made

Sauzen jullie ook in Made?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Sauswerk in de buurt van Made

Sauswerk in Made?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname