Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Dongen

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Dongen en 's Gravenmoer en Klein-Dongen, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Dongen

Met 70% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 17% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Dongen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Dongen10.99470%82%
's Gravenmoer99472%92%

Na het stucen in Dongen

47% van de woningen in Dongen is gebouwd tussen 1965 en 1995, 30% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Dongen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196512%
1965 tot 197520%
1975 tot 198514%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Dongen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DongenCijfer
Inwoners27.495
Woningen12.008
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen70%
Huur van een corporatie21%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning147 m²
Adressen per km²1.293
Rijden vanaf Tilburg17,2 km, 22 min

Buurten in Dongen met de meeste koopwoningen

8 van de 13 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Dongen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Buitengebied West 215690%97%
Hoge Akker1.01487%99%
Buitengebied Oost16385%100%
Dongen-Vaart25779%98%
Biezen1.35176%94%
Oud Dongen1.56072%90%
's Gravenmoer98672%92%
West 21.62371%86%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Dongen

In de gemeente Dongen kun je overal gratis parkeren en een parkeervergunning is niet nodig. In het centrum zijn gratis parkeerterreinen: Looiershof, Wilhelminaplein, Hoge Ham (Aldi-terrein) en Biezen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 17,2 km rijden naar Dongen, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijen, Kaatsheuvel, Oosterhout en Tilburg. In de gemeente Dongen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Dongen telt 2 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dongen (10.994 woningen) en 's Gravenmoer (994 woningen). Behalve in Dongen zelf werken we ook in 's Gravenmoer en Klein-Dongen.

Vragen over sauswerk in Dongen

Sauzen jullie ook in Dongen?

Ja, in de hele gemeente Dongen, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in 's Gravenmoer en Klein-Dongen?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 17,2 km rijden naar Dongen, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijen, Kaatsheuvel en Oosterhout.

Sauswerk in de buurt van Dongen

Sauswerk in Dongen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname