Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Dongen

Wij maken structuurplafonds glad in Dongen en 's Gravenmoer en Klein-Dongen, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Dongen

70% van de woningen in de gemeente Dongen is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 34% van de woningen in Dongen.

Woningen in de gemeente Dongen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196512%
1965 tot 197520%
1975 tot 198514%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Per wijk in Dongen

Per wijk verschilt het: 72% koopwoningen in 's Gravenmoer, 70% koopwoningen in Dongen.

Alle wijken van de gemeente Dongen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Dongen10.99470%37%
's Gravenmoer99472%19%
Woningen in de gemeente Dongen, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning36%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap13%
Vrijstaand17%
Appartement17%

Dongen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DongenCijfer
Inwoners27.495
Woningen12.008
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen70%
Huur van een corporatie21%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning147 m²
Adressen per km²1.293
Rijden vanaf Tilburg17,2 km, 22 min

Buurten in Dongen met de meeste koopwoningen

8 van de 13 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Dongen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Buitengebied West 215690%69%
Hoge Akker1.01487%17%
Buitengebied Oost16385%79%
Dongen-Vaart25779%45%
Biezen1.35176%12%
Oud Dongen1.56072%22%
's Gravenmoer98672%33%
West 21.62371%3%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Dongen

In de gemeente Dongen kun je overal gratis parkeren en een parkeervergunning is niet nodig. In het centrum zijn gratis parkeerterreinen: Looiershof, Wilhelminaplein, Hoge Ham (Aldi-terrein) en Biezen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 17,2 km rijden naar Dongen, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijen, Kaatsheuvel, Oosterhout en Tilburg. In de gemeente Dongen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Dongen telt 2 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dongen (10.994 woningen) en 's Gravenmoer (994 woningen). Behalve in Dongen zelf werken we ook in 's Gravenmoer en Klein-Dongen.

Vragen over structuurplafond glad maken in Dongen

Maken jullie structuurplafonds glad in Dongen?

Ja, in de hele gemeente Dongen, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in 's Gravenmoer en Klein-Dongen?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 17,2 km rijden naar Dongen, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Rijen, Kaatsheuvel en Oosterhout.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Dongen

Structuurplafond glad maken in Dongen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname