Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Made

Wij maken structuurplafonds glad in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Made

77% van de woningen in de gemeente Drimmelen is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is meer dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 36% van de woningen in Made.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198518%
1985 tot 199513%
1995 tot 201516%
vanaf 20158%

Per wijk in Made

Per wijk verschilt het: 81% koopwoningen in Wagenberg, 68% koopwoningen in Lage Zwaluwe.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Made5.76371%28%
Terheijden2.81671%40%
Lage Zwaluwe1.92068%29%
Wagenberg88981%13%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74877%16%
Drimmelen23478%7%
Woningen in de gemeente Drimmelen, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning29%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap16%
Vrijstaand26%
Appartement13%

Made in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DrimmelenCijfer
Inwoners28.295
Woningen12.425
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen72%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 416.000
Gebouwd vóór 199577%
Gem. oppervlak eengezinswoning151 m²
Adressen per km²833
Rijden vanaf Tilburg31,5 km, 36 min

Buurten in Made met de meeste koopwoningen

8 van de 33 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Kwistgeldpolder11197%88%
Middelmade40094%45%
Verspreide huizen Wagenberg12892%86%
Die Swaluw60891%46%
Terheijden noordwest20890%36%
Wagenberg noordwest37689%49%
Bergen14089%49%
Helkant11888%87%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Vragen over structuurplafond glad maken in Made

Maken jullie structuurplafonds glad in Made?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Made

Structuurplafond glad maken in Made?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname