Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Breda

Wij maken structuurplafonds glad in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Breda

73% van de woningen in de gemeente Breda is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 29% van de woningen in Breda.

Woningen in de gemeente Breda op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194516%
1945 tot 196515%
1965 tot 197516%
1975 tot 198513%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 20158%

Per wijk in Breda

Per wijk verschilt het: 79% koopwoningen in Prinsenbeek, 26% koopwoningen in Breda centrum.

6 van de 11 wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Breda west16.08547%37%
Breda noord12.14540%40%
Breda oost11.64854%35%
Breda noord-west11.05266%51%
Breda centrum9.59026%9%
Breda zuid-oost9.17669%39%
Woningen in de gemeente Breda, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning35%
Hoekwoning12%
Twee-onder-een-kap5%
Vrijstaand7%
Appartement41%

Breda in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BredaCijfer
Inwoners188.779
Woningen89.383
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen55%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 419.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning142 m²
Adressen per km²2.282
Rijden vanaf Tilburg33,6 km, 31 min

Buurten in Breda met de meeste koopwoningen

8 van de 51 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Buitengebied Bavel19395%87%
Buitengebied Prinsenbeek31894%93%
Heilaar21592%69%
Mastbos27687%51%
Kroeten92484%7%
Liesbos29984%72%
Effen-Rith36482%76%
Blauwe Kei1.71480%2%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Breda

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Zero-emissiezone

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen en Made.

De gemeente Breda telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Breda west (16.085 woningen), Breda noord (12.145 woningen), Breda oost (11.648 woningen) en Breda noord-west (11.052 woningen). Behalve in Breda zelf werken we ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Vragen over structuurplafond glad maken in Breda

Maken jullie structuurplafonds glad in Breda?

Ja, in de hele gemeente Breda, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen en Ulvenhout?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout en Rijen.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Breda

Structuurplafond glad maken in Breda?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname