Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Raamsdonksveer

Wij maken structuurplafonds glad in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Raamsdonksveer

76% van de woningen in de gemeente Geertruidenberg is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is meer dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 39% van de woningen in Raamsdonksveer.

Woningen in de gemeente Geertruidenberg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196512%
1965 tot 197519%
1975 tot 198520%
1985 tot 199515%
1995 tot 201518%
vanaf 20156%

Per wijk in Raamsdonksveer

Per wijk verschilt het: 75% koopwoningen in Raamsdonk, 61% koopwoningen in Geertruidenberg.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Raamsdonksveer5.66261%36%
Geertruidenberg3.52661%46%
Raamsdonk95975%25%
Woningen in de gemeente Geertruidenberg, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap10%
Vrijstaand11%
Appartement21%

Raamsdonksveer in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GeertruidenbergCijfer
Inwoners21.944
Woningen10.225
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen62%
Huur van een corporatie31%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 364.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²1.149
Rijden vanaf Tilburg31,1 km, 33 min

Buurten in Raamsdonksveer met de meeste koopwoningen

6 van de 8 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Raamsdonk90474%33%
Geertruidenberg-Noord68673%3%
Hooipolder en De Hoeven2.37871%8%
Geertruidenberg-West1.23459%5%
Geertruidenberg-Kom1.56857%3%
Raamsdonksveer3.18955%13%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen en Kaatsheuvel. In de gemeente Geertruidenberg geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

Vragen over structuurplafond glad maken in Raamsdonksveer

Maken jullie structuurplafonds glad in Raamsdonksveer?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout en Dongen.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Raamsdonksveer

Structuurplafond glad maken in Raamsdonksveer?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname