Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Made

Wij stucen wanden glad in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Made tegenkomen

De gemeente Drimmelen telt 12.425 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%) en 1975 tot 1985 (18%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 13% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

26% van de woningen is vrijstaand. Dat betekent vaak hoge wanden, een open trapgat en meer vierkante meters per kamer. Met 72% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198518%
1985 tot 199513%
1995 tot 201516%
vanaf 20158%

Per wijk in Made

Per wijk verschilt het: 97% eengezinswoningen in Drimmelen, 84% eengezinswoningen in Made.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Made5.76384%28%
Terheijden2.81686%40%
Lage Zwaluwe1.92090%29%
Wagenberg88993%13%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%16%
Drimmelen23497%7%
Woningen in de gemeente Drimmelen, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning29%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap16%
Vrijstaand26%
Appartement13%

Made in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DrimmelenCijfer
Inwoners28.295
Woningen12.425
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen72%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 416.000
Gebouwd vóór 199577%
Gem. oppervlak eengezinswoning151 m²
Adressen per km²833
Rijden vanaf Tilburg31,5 km, 36 min

Buurten in Made met de meeste eengezinswoningen

8 van de 33 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Kwistgeldpolder111100%97%
Drimmelen Centrum18199%80%
Verspreide huizen Made13899%73%
Terheijden noordwest20897%90%
Haasdijk19897%68%
Bergen14096%89%
De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe34095%84%
Terheijden centrum30994%54%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Vragen over muren stucen in Made

Stucen jullie ook muren in Made?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Muren stucen in de buurt van Made

Muren stucen in Made?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname