Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Raamsdonksveer

Wij stucen wanden glad in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Raamsdonksveer tegenkomen

De gemeente Geertruidenberg telt 10.225 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (20%) en 1965 tot 1975 (19%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 10% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 38% tussenwoning, 19% hoekwoning, 10% twee-onder-een-kap en 11% vrijstaand. 31% van de woningen in de gemeente Geertruidenberg is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente Geertruidenberg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196512%
1965 tot 197519%
1975 tot 198520%
1985 tot 199515%
1995 tot 201518%
vanaf 20156%

Per wijk in Raamsdonksveer

Per wijk verschilt het: 92% eengezinswoningen in Raamsdonk, 72% eengezinswoningen in Geertruidenberg.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Raamsdonksveer5.66280%36%
Geertruidenberg3.52672%46%
Raamsdonk95992%25%
Woningen in de gemeente Geertruidenberg, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap10%
Vrijstaand11%
Appartement21%

Raamsdonksveer in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GeertruidenbergCijfer
Inwoners21.944
Woningen10.225
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen62%
Huur van een corporatie31%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 364.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²1.149
Rijden vanaf Tilburg31,1 km, 33 min

Buurten in Raamsdonksveer met de meeste eengezinswoningen

6 van de 8 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Geertruidenberg-Noord68698%73%
Raamsdonk90492%74%
Hooipolder en De Hoeven2.37888%71%
Raamsdonksveer3.18976%55%
Geertruidenberg-West1.23471%59%
Geertruidenberg-Kom1.56862%57%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen en Kaatsheuvel. In de gemeente Geertruidenberg geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

Vragen over muren stucen in Raamsdonksveer

Stucen jullie ook muren in Raamsdonksveer?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout en Dongen.

Muren stucen in de buurt van Raamsdonksveer

Muren stucen in Raamsdonksveer?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname