Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Kaatsheuvel

Wij stucen wanden glad in Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Kaatsheuvel tegenkomen

De gemeente Loon op Zand telt 10.696 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (19%) en 1995 tot 2015 (18%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 9% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 33% tussenwoning, 18% hoekwoning, 14% twee-onder-een-kap en 18% vrijstaand. 66% is een koopwoning, 23% huur van een corporatie en 11% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig.

Woningen in de gemeente Loon op Zand op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19459%
1945 tot 196513%
1965 tot 197516%
1975 tot 198519%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 20159%

Per wijk in Kaatsheuvel

Per wijk verschilt het: 99% eengezinswoningen in De Moer, 80% eengezinswoningen in Loon op Zand.

Alle wijken van de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Kaatsheuvel-West4.70182%35%
Loon op Zand2.87680%31%
Kaatsheuvel-Oost2.85884%32%
De Moer24399%7%
Woningen in de gemeente Loon op Zand, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning33%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap14%
Vrijstaand18%
Appartement18%

Kaatsheuvel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Loon op ZandCijfer
Inwoners24.151
Woningen10.696
Eengezinswoningen82%
Koopwoningen66%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 405.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning145 m²
Adressen per km²1.078
Rijden vanaf Tilburg14,5 km, 18 min

Buurten in Kaatsheuvel met de meeste eengezinswoningen

8 van de 28 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Molenwijk (noord)658100%76%
Mussenhoek159100%95%
De Zandschel25299%89%
De Moer24399%87%
De Baan32798%89%
Oost-Loon12598%91%
Het Hoekske11697%85%
Hil (zuid)29096%78%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Kaatsheuvel

In de centra van Loon op Zand, Kaatsheuvel en De Moer is parkeren gratis. In het centrum van Kaatsheuvel geldt een blauwe zone (maximaal 1 uur met parkeerschijf, maandag t/m zaterdag 9.00 tot 18.00 uur), en rond de Efteling en in Lievekenshoek/Poorthuys zijn vergunningzones waarvoor bedrijven alleen bezoekersvergunningen kunnen aanvragen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen, Drunen en Tilburg. In de gemeente Loon op Zand geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Loon op Zand telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kaatsheuvel-West (4.701 woningen), Loon op Zand (2.876 woningen), Kaatsheuvel-Oost (2.858 woningen) en De Moer (243 woningen). Behalve in Kaatsheuvel zelf werken we ook in Loon op Zand en De Moer.

Vragen over muren stucen in Kaatsheuvel

Stucen jullie ook muren in Kaatsheuvel?

Ja, in de hele gemeente Loon op Zand. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Loon op Zand en De Moer?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen en Drunen.

Muren stucen in de buurt van Kaatsheuvel

Muren stucen in Kaatsheuvel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname