Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Badkamer stucen in Made

Wij stucen badkamers en toiletten in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, met stuc dat tegen vocht kan.

Badkamers in Made

De meeste woningen in de gemeente Drimmelen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%), 1975 tot 1985 (18%) en 1995 tot 2015 (16%). 36% is uit 1965 tot 1985. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. In die huizen is de badkamer vaak klein en tot het plafond betegeld; bij een verbouwing kiezen mensen nu vaker voor tegels tot halve hoogte en stuc daarboven.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198518%
1985 tot 199513%
1995 tot 201516%
vanaf 20158%

Per wijk in Made

26% van de woningen is vrijstaand. Dat betekent vaak hoge wanden, een open trapgat en meer vierkante meters per kamer.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Made5.76384%71%
Terheijden2.81686%71%
Lage Zwaluwe1.92090%68%
Wagenberg88993%81%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%77%
Drimmelen23497%78%
Woningen in de gemeente Drimmelen, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning29%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap16%
Vrijstaand26%
Appartement13%

Made in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DrimmelenCijfer
Inwoners28.295
Woningen12.425
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen72%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 416.000
Gebouwd vóór 199577%
Gem. oppervlak eengezinswoning151 m²
Adressen per km²833
Rijden vanaf Tilburg31,5 km, 36 min

Buurten in Made met de meeste eengezinswoningen

8 van de 33 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtEengezinsWoningenWOZ gem.
Kwistgeldpolder100%111€ 694.000
Drimmelen Centrum99%181€ 514.000
Verspreide huizen Made99%138€ 813.000
Terheijden noordwest97%208€ 460.000
Haasdijk97%198€ 397.000
Bergen96%140€ 470.000
De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe95%340€ 432.000
Terheijden centrum94%309€ 353.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en afwerken. We bespreken welke wanden tegels krijgen en welke stuc, en kijken naar de ventilatie. Lees hoe we badkamer stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Gewoon gipsstuc in de douche.
  • Tegelwerk en sanitair: daarvoor heb je een tegelzetter of loodgieter nodig.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Vragen over badkamer stucen in Made

Stucen jullie badkamers in Made?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen, wanden en plafond.

Ook in de douche?

In de douche zelf tegels of een systeem voor natte ruimtes.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Badkamer stucen in de buurt van Made

Badkamer stucen in Made?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname