Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Stucwerk repareren in Made

Wij repareren scheuren, gaten en holle plekken in stucwerk in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Oudere huizen in Made

46% van de woningen in de gemeente Drimmelen is gebouwd vóór 1975. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we werken. Woningen van vóór 1945 zijn hier met 13% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Scheuren ontstaan vaak bij overgangen tussen materialen, zoals waar een muur een plafond of een kozijn raakt, en bij krimp van nieuw stucwerk. Een scheur die steeds wijder wordt of schuin door de muur loopt, laat je eerst door een constructeur bekijken.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198518%
1985 tot 199513%
1995 tot 201516%
vanaf 20158%

Wijken in Made

Per wijk verschilt het: 97% eengezinswoningen in Drimmelen, 84% eengezinswoningen in Made.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Made5.76384%71%
Terheijden2.81686%71%
Lage Zwaluwe1.92090%68%
Wagenberg88993%81%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%77%
Drimmelen23497%78%
Woningen in de gemeente Drimmelen, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning29%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap16%
Vrijstaand26%
Appartement13%

Made in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente DrimmelenCijfer
Inwoners28.295
Woningen12.425
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen72%
Huur van een corporatie23%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 416.000
Gebouwd vóór 199577%
Gem. oppervlak eengezinswoning151 m²
Adressen per km²833
Rijden vanaf Tilburg31,5 km, 36 min

Buurten in Made met de meeste woningen

8 van de 33 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopWOZ gem.
Stuivezand1.03868%€ 371.000
Vierendelen92964%€ 410.000
Molenpolder81668%€ 339.000
De Meede78072%€ 410.000
Hondenhei75371%€ 398.000
De Dreven65178%€ 414.000
Hoogerheide62765%€ 372.000
Die Swaluw60891%€ 388.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, openmaken, herstellen en bijwerken. We kijken waar de scheuren lopen en kloppen af op holle plekken. Lees hoe we stucwerk repareren aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Constructieve scheuren dichtsmeren zonder dat de oorzaak bekend is.
  • Een plek met vocht repareren voordat het lek of de oorzaak is opgelost.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Vragen over stucwerk repareren in Made

Repareren jullie stucwerk in Made?

Ja, ook kleine klussen in de hele gemeente Drimmelen.

Is mijn scheur ernstig?

Stuur een foto mee met je aanvraag; bij de opname kijken we of het een stucprobleem is.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Stucwerk repareren in de buurt van Made

Stucwerk repareren in Made?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname