Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Etten-Leur

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Etten-Leur, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Etten-Leur

28% van de woningen in de gemeente Etten-Leur is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 22% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

6 van de 9 wijken van de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Noord woongebied8.36366%80%
Zuid woongebied5.93064%76%
Midden woongebied5.07156%75%
Zuid landelijk gebied45389%98%
Noord landelijk gebied38167%99%
Midden landelijk gebied8189%98%

Na het stucen in Etten-Leur

49% van de woningen in Etten-Leur is gebouwd tussen 1965 en 1995, 39% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Etten-Leur op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196510%
1965 tot 197519%
1975 tot 198516%
1985 tot 199514%
1995 tot 201528%
vanaf 201511%

Etten-Leur in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Etten-LeurCijfer
Inwoners45.457
Woningen20.471
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen64%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199562%
Gem. oppervlak eengezinswoning138 m²
Adressen per km²1.759
Rijden vanaf Tilburg40,8 km, 38 min

Buurten in Etten-Leur met de meeste koopwoningen

8 van de 43 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Zuid landelijk gebied 312191%97%
Zuid landelijk gebied 214889%97%
De Keen1.43288%81%
Banakkers 425687%88%
Grauwe Polder 221781%100%
Sander-Banken 374775%99%
Noord 339075%91%
Centrum West 229973%100%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Etten-Leur

De gemeente kent onder meer de parkeervergunningen 'Parkeren voor dienstverleners centrum', 'Parkeren voor werknemers centrum' en 'Parkeren voor ondernemers'. Prijzen en voorwaarden staan niet op de overzichtspagina, voor bedrijfsbussen verwijst de gemeente naar telefoonnummer 14 076. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout, Made en Rijen. In de gemeente Etten-Leur geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Etten-Leur telt 9 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Noord woongebied (8.363 woningen), Zuid woongebied (5.930 woningen), Midden woongebied (5.071 woningen) en Zuid landelijk gebied (453 woningen).

Vragen over sauswerk in Etten-Leur

Sauzen jullie ook in Etten-Leur?

Ja, in de hele gemeente Etten-Leur, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Breda, Oosterhout en Made?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout en Made.

Sauswerk in de buurt van Etten-Leur

Sauswerk in Etten-Leur?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname