Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Den Bosch

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Den Bosch

33% van de woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 41% van de woningen is een appartement. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een appartement rollen we vaker dan dat we spuiten.

6 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
West11.88138%42%
Noord9.20642%73%
Binnenstad8.90632%14%
Maaspoort7.38269%74%
Graafsepoort7.00346%57%
Zuidoost6.95244%44%

Na het stucen in Den Bosch

44% van de woningen in Den Bosch is gebouwd tussen 1965 en 1995, 30% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196515%
1965 tot 197517%
1975 tot 198514%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Den Bosch in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente 's-HertogenboschCijfer
Inwoners161.530
Woningen77.825
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen53%
Huur van een corporatie33%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 417.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²2.064
Rijden vanaf Tilburg41,1 km, 39 min

Buurten in Den Bosch met de meeste koopwoningen

8 van de 83 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Vughterpoort13998%97%
Maasoever1.14895%64%
Bokhoven12695%98%
De Haverleij1.09091%69%
De Herven51791%92%
Vinkeloord16791%98%
De Watertuinen56489%100%
Kom Engelen1.10987%92%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen en Boxtel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen) en Maaspoort (7.382 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Vragen over sauswerk in Den Bosch

Sauzen jullie ook in Den Bosch?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel en Drunen.

Sauswerk in de buurt van Den Bosch

Sauswerk in Den Bosch?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname