Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Boxtel

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Boxtel en Liempde en Lennisheuvel, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Boxtel

28% van de woningen in de gemeente Boxtel is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 26% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Boxtel11.68158%68%
Liempde1.98179%92%
Esch80274%90%
Lennisheuvel41988%98%
Verspr huizen Esch15991%82%

Na het stucen in Boxtel

52% van de woningen in Boxtel is gebouwd tussen 1965 en 1995, 26% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Boxtel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194512%
1945 tot 196511%
1965 tot 197523%
1975 tot 198517%
1985 tot 199512%
1995 tot 201519%
vanaf 20157%

Boxtel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BoxtelCijfer
Inwoners34.241
Woningen15.186
Eengezinswoningen74%
Koopwoningen63%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 399.000
Gebouwd vóór 199575%
Gem. oppervlak eengezinswoning158 m²
Adressen per km²1.176
Rijden vanaf Tilburg21,6 km, 32 min

Buurten in Boxtel met de meeste koopwoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Verspr huizen Esch15991%82%
Verspreide huizen Lennisheuvel10789%95%
Lennisheuvel31288%99%
Verspr.h. Tongeren, Luissel en Nergena12486%94%
Munsel-Selissen1.27785%91%
Verspreide huizen Kasteren en Berg10085%88%
Liempde1.71578%91%
Esch80274%90%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Boxtel

In het centrum, Breukelen-Zuid en een deel van Selissenwal geldt een blauwe zone (in het centrum parkeerschijf ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 21.00 uur) en op meerdere plekken geldt betaald parkeren. Bewoners van de blauwe zone Centrum/Breukelen-Zuid en bedrijven daar kunnen een parkeerontheffing aanvragen via Parkeerservice Boxtel. Een gewone parkeervergunning geldt niet in de blauwe zone. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught, Oirschot en Sint-Michielsgestel. In de gemeente Boxtel geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Boxtel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Boxtel (11.681 woningen), Liempde (1.981 woningen), Esch (802 woningen) en Lennisheuvel (419 woningen). Behalve in Boxtel zelf werken we ook in Liempde en Lennisheuvel.

Vragen over sauswerk in Boxtel

Sauzen jullie ook in Boxtel?

Ja, in de hele gemeente Boxtel, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Liempde en Lennisheuvel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught en Oirschot.

Sauswerk in de buurt van Boxtel

Sauswerk in Boxtel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname