Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Vught

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Vught en Cromvoirt en Helvoirt, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Vught

65% is een koopwoning, 24% huur van een corporatie en 11% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig. 24% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Vught6.24667%69%
Vught-Zuid5.41757%79%
Helvoirt2.13975%86%
Cromvoirt37475%97%

Na het stucen in Vught

44% van de woningen in Vught is gebouwd tussen 1965 en 1995, 24% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Vught op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194517%
1945 tot 196515%
1965 tot 197515%
1975 tot 198513%
1985 tot 199516%
1995 tot 201514%
vanaf 201510%

Vught in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VughtCijfer
Inwoners33.010
Woningen14.352
Eengezinswoningen76%
Koopwoningen65%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 568.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning162 m²
Adressen per km²1.174
Rijden vanaf Tilburg19,8 km, 26 min

Buurten in Vught met de meeste koopwoningen

8 van de 19 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Villapark26397%99%
Loonsebaan40795%94%
Loyolaan en omgeving86092%90%
Distelberg12389%85%
Bergenshuizen13386%95%
Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr11885%95%
Taalstraat en omgeving92782%55%
Cromvoirt32974%97%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel en Drunen. In de gemeente Vught geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Vught telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Vught (6.246 woningen), Vught-Zuid (5.417 woningen), Helvoirt (2.139 woningen) en Cromvoirt (374 woningen). Behalve in Vught zelf werken we ook in Cromvoirt en Helvoirt.

Vragen over sauswerk in Vught

Sauzen jullie ook in Vught?

Ja, in de hele gemeente Vught, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch en Boxtel.

Sauswerk in de buurt van Vught

Sauswerk in Vught?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname