Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Den Bosch

Wij maken structuurplafonds glad in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Den Bosch

70% van de woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 31% van de woningen in Den Bosch.

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196515%
1965 tot 197517%
1975 tot 198514%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Per wijk in Den Bosch

Per wijk verschilt het: 89% koopwoningen in Engelen, 32% koopwoningen in Binnenstad.

6 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
West11.88138%28%
Noord9.20642%50%
Binnenstad8.90632%10%
Maaspoort7.38269%47%
Graafsepoort7.00346%37%
Zuidoost6.95244%30%
Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning34%
Hoekwoning13%
Twee-onder-een-kap5%
Vrijstaand8%
Appartement41%

Den Bosch in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente 's-HertogenboschCijfer
Inwoners161.530
Woningen77.825
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen53%
Huur van een corporatie33%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 417.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²2.064
Rijden vanaf Tilburg41,1 km, 39 min

Buurten in Den Bosch met de meeste koopwoningen

8 van de 83 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Vughterpoort13998%9%
Maasoever1.14895%10%
Bokhoven12695%67%
De Haverleij1.09091%2%
De Herven51791%12%
Vinkeloord16791%96%
De Watertuinen56489%10%
Kom Engelen1.10987%31%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen en Boxtel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen) en Maaspoort (7.382 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Vragen over structuurplafond glad maken in Den Bosch

Maken jullie structuurplafonds glad in Den Bosch?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel en Drunen.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Den Bosch

Structuurplafond glad maken in Den Bosch?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname