Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Den Bosch

Wij stucen wanden glad in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Den Bosch tegenkomen

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 77.825 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%) en 1965 tot 1975 (17%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 11% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

41% van de woningen is een appartement. Daar werken we per kamer, met de lift of het trappenhuis als enige toegang, en spreken we vooraf af waar we het materiaal kwijt kunnen. 33% van de woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196515%
1965 tot 197517%
1975 tot 198514%
1985 tot 199513%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Per wijk in Den Bosch

Per wijk verschilt het: 92% eengezinswoningen in Empel, 14% eengezinswoningen in Binnenstad.

6 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
West11.88142%28%
Noord9.20673%50%
Binnenstad8.90614%10%
Maaspoort7.38274%47%
Graafsepoort7.00357%37%
Zuidoost6.95244%30%
Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning34%
Hoekwoning13%
Twee-onder-een-kap5%
Vrijstaand8%
Appartement41%

Den Bosch in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente 's-HertogenboschCijfer
Inwoners161.530
Woningen77.825
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen53%
Huur van een corporatie33%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 417.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²2.064
Rijden vanaf Tilburg41,1 km, 39 min

Buurten in Den Bosch met de meeste eengezinswoningen

8 van de 83 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
De Watertuinen564100%89%
De Haren494100%19%
De Stek123100%1%
Maliskamp oost49498%87%
Vinkeloord16798%91%
Bokhoven12698%95%
De Lanen77097%75%
Vughterpoort13997%98%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen en Boxtel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen) en Maaspoort (7.382 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Vragen over muren stucen in Den Bosch

Stucen jullie ook muren in Den Bosch?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel en Drunen.

Muren stucen in de buurt van Den Bosch

Muren stucen in Den Bosch?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname