Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Sint-Michielsgestel

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Sint-Michielsgestel

Met 75% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 14% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Sint-Michielsgestel4.72469%83%
Berlicum3.54774%81%
Den Dungen2.72280%91%
Gemonde88484%97%
Middelrode80787%97%

Na het stucen in Sint-Michielsgestel

48% van de woningen in Sint-Michielsgestel is gebouwd tussen 1965 en 1995, 27% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196514%
1965 tot 197522%
1975 tot 198512%
1985 tot 199514%
1995 tot 201518%
vanaf 20159%

Sint-Michielsgestel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Sint-MichielsgestelCijfer
Inwoners30.176
Woningen12.748
Eengezinswoningen86%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie16%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 492.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning171 m²
Adressen per km²663
Rijden vanaf Tilburg29,2 km, 36 min

Buurten in Sint-Michielsgestel met de meeste koopwoningen

8 van de 21 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Verspreide huizen Genenberg15892%96%
Verspreide huizen ten oosten van Gemonde14891%97%
Verspreide huizen Spurk en 't Woud19190%99%
Verspreide huizen Middelrode13688%95%
Middelrode58086%97%
Verspreide huizen Poeldonk15885%92%
Verspreide huizen ten westen van Gemonde13585%93%
Maaskantje66383%94%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Sint-Michielsgestel

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel en Oisterwijk. In de gemeente Sint-Michielsgestel geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Sint-Michielsgestel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sint-Michielsgestel (4.724 woningen), Berlicum (3.547 woningen), Den Dungen (2.722 woningen) en Gemonde (884 woningen). Behalve in Sint-Michielsgestel zelf werken we ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Vragen over sauswerk in Sint-Michielsgestel

Sauzen jullie ook in Sint-Michielsgestel?

Ja, in de hele gemeente Sint-Michielsgestel, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde en Berlicum?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch en Boxtel.

Sauswerk in de buurt van Sint-Michielsgestel

Sauswerk in Sint-Michielsgestel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname