Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Drunen

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Drunen

68% is een koopwoning, 25% huur van een corporatie en 6% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig. 15% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Drunen8.04068%83%
Vlijmen6.95666%82%
Oudheusden1.13558%95%
Haarsteeg97486%95%
Nieuwkuijk92379%91%
Heusden77548%72%

Na het stucen in Drunen

49% van de woningen in Drunen is gebouwd tussen 1965 en 1995, 28% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19457%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 201510%

Drunen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HeusdenCijfer
Inwoners46.365
Woningen20.307
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen68%
Huur van een corporatie25%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning152 m²
Adressen per km²1.120
Rijden vanaf Tilburg26,8 km, 28 min

Buurten in Drunen met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Herpt31692%97%
Haarsteeg97486%95%
Hedikhuizen10884%95%
Elshout73380%97%
Braken-Oost1.33579%92%
Nieuwkuijk92379%91%
Vijfhoeven2.89573%93%
Venne-West2.43269%78%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Vragen over sauswerk in Drunen

Sauzen jullie ook in Drunen?

Ja, in de hele gemeente Heusden, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Sauswerk in de buurt van Drunen

Sauswerk in Drunen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname