Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Plafond stucen in Den Bosch

Wij stucen plafonds glad in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, over gipsplaat, beton of oud pleister.

Hoeveel plafond in een huis in Den Bosch

Een eengezinswoning in Den Bosch heeft gemiddeld 139 m² gebruiksoppervlak, een appartement 79 m². Het plafondoppervlak is daar ongeveer gelijk aan, min het trapgat. Huizen uit 1965 tot 1975 zijn hier gemiddeld 131 m², huizen vanaf 2015 147 m².

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194511%152 m²
1945 tot 196515%127 m²
1965 tot 197517%131 m²
1975 tot 198514%134 m²
1985 tot 199513%137 m²
1995 tot 201520%157 m²
vanaf 201510%147 m²

Plafonds in Den Bosch per bouwjaar

31% van de woningen is gebouwd tussen 1965 en 1985. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. 70% van de woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek.

30% is gebouwd vanaf 1995, met plafonds van beton of gipsplaat: daar is één dunne laag vaak genoeg.

Per wijk verschilt het: 50% tussenwoningen in Noord, 7% tussenwoningen in Vinkel.

8 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
West11.88128%2%
Noord9.20650%2%
Binnenstad8.90610%1%
Maaspoort7.38247%6%
Graafsepoort7.00337%4%
Zuidoost6.95230%2%
Rosmalen-Noord5.65535%17%
De Groote Wielen4.27148%5%

Den Bosch in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente 's-HertogenboschCijfer
Inwoners161.530
Woningen77.825
Eengezinswoningen59%
Koopwoningen53%
Huur van een corporatie33%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 417.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning139 m²
Adressen per km²2.064
Rijden vanaf Tilburg41,1 km, 39 min

Buurten in Den Bosch met de meeste woningen

8 van de 83 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsWOZ gem.
Binnenstad centrum4.58013%€ 454.000
De Kruiskamp3.75367%€ 310.000
De Schutskamp2.72042%€ 272.000
Zuid2.32237%€ 507.000
Paleiskwartier2.3050%€ 425.000
Aawijk Zuid2.03460%€ 364.000
Hintham zuid1.93048%€ 372.000
Molenhoek1.77578%€ 644.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, steiger en afplakken, stucen en opruimen. We kijken welke ondergrond het plafond heeft, of er scheuren of naden zitten en hoe hoog het is. Lees hoe we plafond stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Een structuurplafond van vóór 1994 schuren of afsteken zonder asbestonderzoek.
  • Stucen onder een plafond dat doorbuigt of loskomt. Dan eerst de constructie laten bekijken.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen en Boxtel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen) en Maaspoort (7.382 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Vragen over plafond stucen in Den Bosch

Stucen jullie plafonds in Den Bosch?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Mijn plafond heeft structuur. Kan dat glad?

Ja, maar in een huis van vóór 1994 laat je het eerst op asbest onderzoeken.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel en Drunen.

Plafond stucen in de buurt van Den Bosch

Plafond stucen in Den Bosch?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname