Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Waalwijk

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Waalwijk

30% van de woningen in de gemeente Waalwijk is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 25% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Waalwijk14.34358%69%
Sprang-Capelle6.14165%84%
Waspik2.29969%91%

Na het stucen in Waalwijk

46% van de woningen in Waalwijk is gebouwd tussen 1965 en 1995, 28% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Waalwijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198516%
1985 tot 199512%
1995 tot 201519%
vanaf 20159%

Waalwijk in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente WaalwijkCijfer
Inwoners51.241
Woningen22.980
Eengezinswoningen75%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie30%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning134 m²
Adressen per km²1.354
Rijden vanaf Tilburg19 km, 23 min

Buurten in Waalwijk met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Meerdijk1.28685%85%
Capelle / Nieuwe Vaart1.25374%96%
Waspik boven54272%98%
Sprang1.22371%93%
Waspik beneden1.71868%88%
Antoniusparochie1.15468%88%
Bloemenoord1.39467%75%
Landgoed Driessen1.85065%67%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen en Raamsdonksveer. In de gemeente Waalwijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

Vragen over sauswerk in Waalwijk

Sauzen jullie ook in Waalwijk?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen en Dongen.

Sauswerk in de buurt van Waalwijk

Sauswerk in Waalwijk?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname