Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Boxtel

Wij stucen wanden glad in Boxtel en Liempde en Lennisheuvel: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Boxtel tegenkomen

De gemeente Boxtel telt 15.186 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (23%) en 1995 tot 2015 (19%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 12% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 30% tussenwoning, 15% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 16% vrijstaand. 28% van de woningen in de gemeente Boxtel is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente Boxtel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194512%
1945 tot 196511%
1965 tot 197523%
1975 tot 198517%
1985 tot 199512%
1995 tot 201519%
vanaf 20157%

Per wijk in Boxtel

Per wijk verschilt het: 98% eengezinswoningen in Lennisheuvel, 68% eengezinswoningen in Boxtel.

Alle wijken van de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Boxtel11.68168%35%
Liempde1.98192%11%
Esch80290%15%
Lennisheuvel41998%9%
Verspr huizen Esch15982%15%
Woningen in de gemeente Boxtel, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning30%
Hoekwoning15%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand16%
Appartement26%

Boxtel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BoxtelCijfer
Inwoners34.241
Woningen15.186
Eengezinswoningen74%
Koopwoningen63%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 399.000
Gebouwd vóór 199575%
Gem. oppervlak eengezinswoning158 m²
Adressen per km²1.176
Rijden vanaf Tilburg21,6 km, 32 min

Buurten in Boxtel met de meeste eengezinswoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Lennisheuvel31299%88%
Verspreide huizen Lennisheuvel10795%89%
Verspr.h. Tongeren, Luissel en Nergena12494%86%
Liempde1.71591%78%
Munsel-Selissen1.27791%85%
Esch80290%74%
Verspreide huizen Kasteren en Berg10088%85%
Verspr huizen Esch15982%91%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Boxtel

In het centrum, Breukelen-Zuid en een deel van Selissenwal geldt een blauwe zone (in het centrum parkeerschijf ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 21.00 uur) en op meerdere plekken geldt betaald parkeren. Bewoners van de blauwe zone Centrum/Breukelen-Zuid en bedrijven daar kunnen een parkeerontheffing aanvragen via Parkeerservice Boxtel. Een gewone parkeervergunning geldt niet in de blauwe zone. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught, Oirschot en Sint-Michielsgestel. In de gemeente Boxtel geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Boxtel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Boxtel (11.681 woningen), Liempde (1.981 woningen), Esch (802 woningen) en Lennisheuvel (419 woningen). Behalve in Boxtel zelf werken we ook in Liempde en Lennisheuvel.

Vragen over muren stucen in Boxtel

Stucen jullie ook muren in Boxtel?

Ja, in de hele gemeente Boxtel. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Liempde en Lennisheuvel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught en Oirschot.

Muren stucen in de buurt van Boxtel

Muren stucen in Boxtel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname