Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Drunen

Wij stucen wanden glad in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Drunen tegenkomen

De gemeente Heusden telt 20.307 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%) en 1995 tot 2015 (18%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 7% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 36% tussenwoning, 18% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 19% vrijstaand. 68% is een koopwoning, 25% huur van een corporatie en 6% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19457%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 201510%

Per wijk in Drunen

Per wijk verschilt het: 97% eengezinswoningen in Elshout, 72% eengezinswoningen in Heusden.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Drunen8.04083%42%
Vlijmen6.95682%36%
Oudheusden1.13595%55%
Haarsteeg97495%11%
Nieuwkuijk92391%21%
Heusden77572%40%
Woningen in de gemeente Heusden, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning36%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand19%
Appartement15%

Drunen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HeusdenCijfer
Inwoners46.365
Woningen20.307
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen68%
Huur van een corporatie25%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning152 m²
Adressen per km²1.120
Rijden vanaf Tilburg26,8 km, 28 min

Buurten in Drunen met de meeste eengezinswoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Elshout73397%80%
Herpt31697%92%
Venne-Oost2.58595%62%
Oudheusden1.13595%58%
Haarsteeg97495%86%
Hedikhuizen10895%84%
Vijfhoeven2.89593%73%
Braken-Oost1.33592%79%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Vragen over muren stucen in Drunen

Stucen jullie ook muren in Drunen?

Ja, in de hele gemeente Heusden. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Muren stucen in de buurt van Drunen

Muren stucen in Drunen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname