Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Vught

Wij stucen wanden glad in Vught en Cromvoirt en Helvoirt: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Vught tegenkomen

De gemeente Vught telt 14.352 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd vóór 1945 (17%) en 1985 tot 1995 (16%). 17% van de woningen is van vóór 1945. Daar zit vaak nog oud pleisterwerk op steen of op latten; bij de opname kloppen we het af om holle plekken te vinden.

De woningtypes zijn gemengd: 30% tussenwoning, 17% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 17% vrijstaand. 65% is een koopwoning, 24% huur van een corporatie en 11% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig.

Woningen in de gemeente Vught op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194517%
1945 tot 196515%
1965 tot 197515%
1975 tot 198513%
1985 tot 199516%
1995 tot 201514%
vanaf 201510%

Per wijk in Vught

Per wijk verschilt het: 97% eengezinswoningen in Cromvoirt, 69% eengezinswoningen in Vught.

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Vught6.24669%25%
Vught-Zuid5.41779%45%
Helvoirt2.13986%13%
Cromvoirt37497%11%
Woningen in de gemeente Vught, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning30%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand17%
Appartement24%

Vught in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VughtCijfer
Inwoners33.010
Woningen14.352
Eengezinswoningen76%
Koopwoningen65%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 568.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning162 m²
Adressen per km²1.174
Rijden vanaf Tilburg19,8 km, 26 min

Buurten in Vught met de meeste eengezinswoningen

8 van de 19 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Villapark26399%97%
Cromvoirt32997%74%
Bergenshuizen13395%86%
Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr11895%85%
Loonsebaan40794%95%
Loyolaan en omgeving86090%92%
Voorburg en omgeving40988%53%
Helvoirt1.78585%72%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel en Drunen. In de gemeente Vught geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Vught telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Vught (6.246 woningen), Vught-Zuid (5.417 woningen), Helvoirt (2.139 woningen) en Cromvoirt (374 woningen). Behalve in Vught zelf werken we ook in Cromvoirt en Helvoirt.

Vragen over muren stucen in Vught

Stucen jullie ook muren in Vught?

Ja, in de hele gemeente Vught. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch en Boxtel.

Muren stucen in de buurt van Vught

Muren stucen in Vught?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname