Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Waalwijk

Wij maken structuurplafonds glad in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Waalwijk

72% van de woningen in de gemeente Waalwijk is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 34% van de woningen in Waalwijk.

Woningen in de gemeente Waalwijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198516%
1985 tot 199512%
1995 tot 201519%
vanaf 20159%

Per wijk in Waalwijk

Per wijk verschilt het: 69% koopwoningen in Waspik, 58% koopwoningen in Waalwijk.

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Waalwijk14.34358%36%
Sprang-Capelle6.14165%30%
Waspik2.29969%16%
Woningen in de gemeente Waalwijk, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning32%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap11%
Vrijstaand16%
Appartement25%

Waalwijk in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente WaalwijkCijfer
Inwoners51.241
Woningen22.980
Eengezinswoningen75%
Koopwoningen61%
Huur van een corporatie30%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning134 m²
Adressen per km²1.354
Rijden vanaf Tilburg19 km, 23 min

Buurten in Waalwijk met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Meerdijk1.28685%31%
Capelle / Nieuwe Vaart1.25374%62%
Waspik boven54272%40%
Sprang1.22371%33%
Waspik beneden1.71868%35%
Antoniusparochie1.15468%6%
Bloemenoord1.39467%3%
Landgoed Driessen1.85065%5%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen en Raamsdonksveer. In de gemeente Waalwijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

Vragen over structuurplafond glad maken in Waalwijk

Maken jullie structuurplafonds glad in Waalwijk?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen en Dongen.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Waalwijk

Structuurplafond glad maken in Waalwijk?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname