Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Tilburg

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Tilburg

31% van de woningen in de gemeente Tilburg is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 38% van de woningen is een appartement. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een appartement rollen we vaker dan dat we spuiten.

6 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Het Zand6.04537%46%
Berkel-Enschot5.98377%85%
Heikant5.42634%47%
Binnenstad5.05919%10%
De Reit4.18631%28%
Udenhout3.70073%88%

Na het stucen in Tilburg

39% van de woningen in Tilburg is gebouwd tussen 1965 en 1995, 31% vanaf 1995. Nieuwere muren zijn vaak al gesausd of gespackt.

Woningen in de gemeente Tilburg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194517%
1945 tot 196513%
1965 tot 197516%
1975 tot 198511%
1985 tot 199512%
1995 tot 201521%
vanaf 201510%

Tilburg in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente TilburgCijfer
Inwoners230.357
Woningen107.966
Eengezinswoningen62%
Koopwoningen50%
Huur van een corporatie31%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 339.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning133 m²
Adressen per km²2.935
Rijden vanaf Tilburgthuisbasis

Buurten in Tilburg met de meeste koopwoningen

8 van de 198 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Oostkamer Oost101100%100%
Leeuwerik Midden47099%100%
Witbrant Oost40399%100%
De Blaak Zuid-West87397%100%
De Blaak Noord-West48797%96%
Quirijnstok Zuid-Oost20497%100%
Stokhasselt Zuid15997%100%
Huibeven Oost64596%100%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Tilburg

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen en Kaatsheuvel.

De gemeente Tilburg telt 59 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Het Zand (6.045 woningen), Berkel-Enschot (5.983 woningen), Heikant (5.426 woningen) en Binnenstad (5.059 woningen). Behalve in Tilburg zelf werken we ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Vragen over sauswerk in Tilburg

Sauzen jullie ook in Tilburg?

Ja, in de hele gemeente Tilburg, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja. Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen en Rijen.

Sauswerk in de buurt van Tilburg

Sauswerk in Tilburg?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname