Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Alphen-Chaam

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Alphen-Chaam en Chaam, Galder en Strijbeek, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Alphen-Chaam

Met 75% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 11% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

5 van de 6 wijken van de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Alphen1.94175%90%
Chaam1.91773%85%
Galder46683%97%
Strijbeek14282%96%
Ulvenhout AC13487%99%

Na het stucen in Alphen-Chaam

45% van de woningen in Alphen-Chaam is gebouwd tussen 1965 en 1995, 31% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Alphen-Chaam op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194513%
1945 tot 196511%
1965 tot 197519%
1975 tot 198514%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 201511%

Alphen-Chaam in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Alphen-ChaamCijfer
Inwoners10.539
Woningen4.624
Eengezinswoningen89%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie13%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 477.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning181 m²
Adressen per km²333
Rijden vanaf Tilburg19,8 km, 22 min

Buurten in Alphen-Chaam met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Wolfsdonk24389%97%
Ulvenhout AC13487%99%
Kern Galder32684%98%
Den Brabander25084%98%
Buitengebied Alphen30983%97%
Strijbeek14282%96%
Buitengebied Galder14081%94%
Noordoost Alphen51380%90%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Alphen-Chaam

In het centrum van Chaam geldt een blauwe zone: ma t/m vr 9.00 tot 18.00 uur en za 9.00 tot 16.00 uur, maximaal 2 uur met parkeerschijf. Bewoners van de blauwe zone kunnen gratis een parkeerontheffing aanvragen; voor bedrijven of vakmensen noemt de pagina geen regeling. Rond recreatieplas 't Zand geldt in enkele straten een parkeerverbod en op drukke dagen betaald parkeren van 1 april tot 1 oktober, 9.00 tot 17.00 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Alphen-Chaam, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Baarle-Nassau, Goirle, Hilvarenbeek en Tilburg. In de gemeente Alphen-Chaam geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Alphen-Chaam telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Alphen (1.941 woningen), Chaam (1.917 woningen), Galder (466 woningen) en Strijbeek (142 woningen). Behalve in Alphen-Chaam zelf werken we ook in Chaam, Galder en Strijbeek.

Vragen over sauswerk in Alphen-Chaam

Sauzen jullie ook in Alphen-Chaam?

Ja, in de hele gemeente Alphen-Chaam, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Chaam, Galder en Strijbeek?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Alphen-Chaam, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Baarle-Nassau, Goirle en Hilvarenbeek.

Sauswerk in de buurt van Alphen-Chaam

Sauswerk in Alphen-Chaam?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname