Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Etten-Leur

Wij maken structuurplafonds glad in Etten-Leur, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Etten-Leur

62% van de woningen in de gemeente Etten-Leur is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is minder dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 35% van de woningen in Etten-Leur.

Woningen in de gemeente Etten-Leur op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196510%
1965 tot 197519%
1975 tot 198516%
1985 tot 199514%
1995 tot 201528%
vanaf 201511%

Per wijk in Etten-Leur

Per wijk verschilt het: 89% koopwoningen in Zuid landelijk gebied, 56% koopwoningen in Midden woongebied.

6 van de 9 wijken van de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Noord woongebied8.36366%47%
Zuid woongebied5.93064%45%
Midden woongebied5.07156%43%
Zuid landelijk gebied45389%0%
Noord landelijk gebied38167%15%
Midden landelijk gebied8189%0%
Woningen in de gemeente Etten-Leur, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning43%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap6%
Vrijstaand13%
Appartement22%

Etten-Leur in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Etten-LeurCijfer
Inwoners45.457
Woningen20.471
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen64%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199562%
Gem. oppervlak eengezinswoning138 m²
Adressen per km²1.759
Rijden vanaf Tilburg40,8 km, 38 min

Buurten in Etten-Leur met de meeste koopwoningen

8 van de 43 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Zuid landelijk gebied 312191%95%
Zuid landelijk gebied 214889%86%
De Keen1.43288%10%
Banakkers 425687%57%
Grauwe Polder 221781%12%
Sander-Banken 374775%18%
Noord 339075%0%
Centrum West 229973%24%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Etten-Leur

De gemeente kent onder meer de parkeervergunningen 'Parkeren voor dienstverleners centrum', 'Parkeren voor werknemers centrum' en 'Parkeren voor ondernemers'. Prijzen en voorwaarden staan niet op de overzichtspagina, voor bedrijfsbussen verwijst de gemeente naar telefoonnummer 14 076. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout, Made en Rijen. In de gemeente Etten-Leur geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Etten-Leur telt 9 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Noord woongebied (8.363 woningen), Zuid woongebied (5.930 woningen), Midden woongebied (5.071 woningen) en Zuid landelijk gebied (453 woningen).

Vragen over structuurplafond glad maken in Etten-Leur

Maken jullie structuurplafonds glad in Etten-Leur?

Ja, in de hele gemeente Etten-Leur, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Breda, Oosterhout en Made?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout en Made.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Etten-Leur

Structuurplafond glad maken in Etten-Leur?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname