Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Goirle

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Goirle en Riel, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Goirle

Met 71% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 17% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
De Hellen1.78678%90%
Wildackers1.14159%73%
Riel1.07186%95%
Hoogeind1.02944%67%
De Boschkens89678%82%
De Groote Akkers85574%100%

Na het stucen in Goirle

54% van de woningen in Goirle is gebouwd tussen 1965 en 1995, 29% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196510%
1965 tot 197517%
1975 tot 198525%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 20159%

Goirle in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GoirleCijfer
Inwoners24.468
Woningen10.908
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning146 m²
Adressen per km²1.215
Rijden vanaf Tilburg8,4 km, 12 min

Buurten in Goirle met de meeste koopwoningen

8 van de 26 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
De Vallei12098%78%
Spaansehoek10393%94%
Tilburgseweg11890%83%
Grobbendonck78486%98%
't Ven34786%100%
Riel-Dorp96885%95%
Rivieren37682%100%
Burgemeesters29981%98%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Vragen over sauswerk in Goirle

Sauzen jullie ook in Goirle?

Ja, in de hele gemeente Goirle, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Sauswerk in de buurt van Goirle

Sauswerk in Goirle?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname