Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Goirle

Wij stucen wanden glad in Goirle en Riel: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Goirle tegenkomen

De gemeente Goirle telt 10.908 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (25%) en 1995 tot 2015 (20%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 8% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 38% tussenwoning, 19% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 15% vrijstaand. Met 71% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196510%
1965 tot 197517%
1975 tot 198525%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 20159%

Per wijk in Goirle

Per wijk verschilt het: 100% eengezinswoningen in De Groote Akkers, 41% eengezinswoningen in Goirle-Centrum.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
De Hellen1.78690%54%
Wildackers1.14173%30%
Riel1.07195%22%
Hoogeind1.02967%29%
De Boschkens89682%46%
De Groote Akkers855100%54%
Woningen in de gemeente Goirle, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand15%
Appartement17%

Goirle in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GoirleCijfer
Inwoners24.468
Woningen10.908
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning146 m²
Adressen per km²1.215
Rijden vanaf Tilburg8,4 km, 12 min

Buurten in Goirle met de meeste eengezinswoningen

8 van de 26 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
De Groote Akkers811100%72%
De Boschkens-West395100%76%
Rivieren376100%82%
't Ven347100%86%
De Nieuwe Erven281100%81%
Grobbendonck78498%86%
Burgemeesters29998%81%
Riel-Dorp96895%85%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Vragen over muren stucen in Goirle

Stucen jullie ook muren in Goirle?

Ja, in de hele gemeente Goirle. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Muren stucen in de buurt van Goirle

Muren stucen in Goirle?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname