Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Baarle-Nassau

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Baarle-Nassau en Castelre en Ulicoten, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Baarle-Nassau

Met 70% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 15% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Baarle-Nassau. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Baarle-Nassau2.52667%83%
Ulicoten49581%95%
Castelré6586%91%

Na het stucen in Baarle-Nassau

43% van de woningen in Baarle-Nassau is gebouwd tussen 1965 en 1995, 29% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Baarle-Nassau op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194515%
1945 tot 196512%
1965 tot 197520%
1975 tot 198511%
1985 tot 199512%
1995 tot 201516%
vanaf 201513%

Baarle-Nassau in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Baarle-NassauCijfer
Inwoners7.205
Woningen3.137
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen70%
Huur van een corporatie12%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 418.000
Gebouwd vóór 199570%
Gem. oppervlak eengezinswoning177 m²
Adressen per km²375
Rijden vanaf Tilburg28,2 km, 29 min

Buurten in Baarle-Nassau met de meeste koopwoningen

6 van de 8 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Baarle-Nassau. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Buitengebied Ulicoten22387%96%
Buitengebied Baarle-Nassau59478%91%
Kern Ulicoten27276%94%
Hoogbraak58472%94%
Dorp Noord58866%96%
Centrumgebied Baarle-Nassau64448%50%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Baarle-Nassau

In het centrum van Baarle-Nassau ligt een parkeerverbodszone die aansluit op de blauwe zone: daar mag alleen in parkeervakken worden geparkeerd. De gemeente plaatst extra borden (onder meer Burgemeester de Grauwstraat, Kerkstraat en Limfalaan) en zegt dat er binnen 150 meter voldoende alternatieve parkeerplaatsen zijn. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 28,2 km rijden naar Baarle-Nassau, ongeveer 29 minuten. Op dezelfde rit werken we in Alphen-Chaam, Goirle, Hilvarenbeek en Tilburg. In de gemeente Baarle-Nassau geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Baarle-Nassau telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Baarle-Nassau (2.526 woningen) en Ulicoten (495 woningen). Behalve in Baarle-Nassau zelf werken we ook in Castelre en Ulicoten.

Vragen over sauswerk in Baarle-Nassau

Sauzen jullie ook in Baarle-Nassau?

Ja, in de hele gemeente Baarle-Nassau, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Castelre en Ulicoten?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 28,2 km rijden naar Baarle-Nassau, ongeveer 29 minuten. Op dezelfde rit werken we in Alphen-Chaam, Goirle en Hilvarenbeek.

Sauswerk in de buurt van Baarle-Nassau

Sauswerk in Baarle-Nassau?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname