Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Stucwerk repareren in Goirle

Wij repareren scheuren, gaten en holle plekken in stucwerk in Goirle en Riel.

Oudere huizen in Goirle

35% van de woningen in de gemeente Goirle is gebouwd vóór 1975. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we werken. Woningen van vóór 1945 zijn hier met 8% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Scheuren ontstaan vaak bij overgangen tussen materialen, zoals waar een muur een plafond of een kozijn raakt, en bij krimp van nieuw stucwerk. Een scheur die steeds wijder wordt of schuin door de muur loopt, laat je eerst door een constructeur bekijken.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196510%
1965 tot 197517%
1975 tot 198525%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 20159%

Wijken in Goirle

Per wijk verschilt het: 100% eengezinswoningen in De Groote Akkers, 41% eengezinswoningen in Goirle-Centrum.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
De Hellen1.78690%78%
Wildackers1.14173%59%
Riel1.07195%86%
Hoogeind1.02967%44%
De Boschkens89682%78%
De Groote Akkers855100%74%
Woningen in de gemeente Goirle, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand15%
Appartement17%

Goirle in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GoirleCijfer
Inwoners24.468
Woningen10.908
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning146 m²
Adressen per km²1.215
Rijden vanaf Tilburg8,4 km, 12 min

Buurten in Goirle met de meeste woningen

8 van de 26 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopWOZ gem.
Wildackers1.14159%€ 353.000
Riel-Dorp96885%€ 510.000
Abcoven84759%€ 378.000
De Groote Akkers81172%€ 421.000
Grobbendonck78486%€ 466.000
Goirle-Centrum68852%€ 354.000
Herstallen58928%€ 275.000
Kruiden45675%€ 368.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, openmaken, herstellen en bijwerken. We kijken waar de scheuren lopen en kloppen af op holle plekken. Lees hoe we stucwerk repareren aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Constructieve scheuren dichtsmeren zonder dat de oorzaak bekend is.
  • Een plek met vocht repareren voordat het lek of de oorzaak is opgelost.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Vragen over stucwerk repareren in Goirle

Repareren jullie stucwerk in Goirle?

Ja, ook kleine klussen in de hele gemeente Goirle.

Is mijn scheur ernstig?

Stuur een foto mee met je aanvraag; bij de opname kijken we of het een stucprobleem is.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Stucwerk repareren in de buurt van Goirle

Stucwerk repareren in Goirle?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname