Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Badkamer stucen in Goirle

Wij stucen badkamers en toiletten in Goirle en Riel, met stuc dat tegen vocht kan.

Badkamers in Goirle

De meeste woningen in de gemeente Goirle zijn gebouwd 1975 tot 1985 (25%), 1995 tot 2015 (20%) en 1965 tot 1975 (17%). 42% is uit 1965 tot 1985. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. In die huizen is de badkamer vaak klein en tot het plafond betegeld; bij een verbouwing kiezen mensen nu vaker voor tegels tot halve hoogte en stuc daarboven.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196510%
1965 tot 197517%
1975 tot 198525%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 20159%

Per wijk in Goirle

De woningtypes zijn gemengd: 38% tussenwoning, 19% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 15% vrijstaand.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
De Hellen1.78690%78%
Wildackers1.14173%59%
Riel1.07195%86%
Hoogeind1.02967%44%
De Boschkens89682%78%
De Groote Akkers855100%74%
Woningen in de gemeente Goirle, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand15%
Appartement17%

Goirle in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GoirleCijfer
Inwoners24.468
Woningen10.908
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning146 m²
Adressen per km²1.215
Rijden vanaf Tilburg8,4 km, 12 min

Buurten in Goirle met de meeste eengezinswoningen

8 van de 26 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtEengezinsWoningenWOZ gem.
De Groote Akkers100%811€ 421.000
De Boschkens-West100%395€ 565.000
Rivieren100%376€ 396.000
't Ven100%347€ 594.000
De Nieuwe Erven100%281€ 475.000
Grobbendonck98%784€ 466.000
Burgemeesters98%299€ 434.000
Riel-Dorp95%968€ 510.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en afwerken. We bespreken welke wanden tegels krijgen en welke stuc, en kijken naar de ventilatie. Lees hoe we badkamer stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Gewoon gipsstuc in de douche.
  • Tegelwerk en sanitair: daarvoor heb je een tegelzetter of loodgieter nodig.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Vragen over badkamer stucen in Goirle

Stucen jullie badkamers in Goirle?

Ja, in de hele gemeente Goirle, wanden en plafond.

Ook in de douche?

In de douche zelf tegels of een systeem voor natte ruimtes.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Badkamer stucen in de buurt van Goirle

Badkamer stucen in Goirle?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname