Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Goirle

Wij maken structuurplafonds glad in Goirle en Riel, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Goirle

72% van de woningen in de gemeente Goirle is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 42% van de woningen in Goirle.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196510%
1965 tot 197517%
1975 tot 198525%
1985 tot 199512%
1995 tot 201520%
vanaf 20159%

Per wijk in Goirle

Per wijk verschilt het: 86% koopwoningen in Riel, 44% koopwoningen in Hoogeind.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
De Hellen1.78678%54%
Wildackers1.14159%30%
Riel1.07186%22%
Hoogeind1.02944%29%
De Boschkens89678%46%
De Groote Akkers85574%54%
Woningen in de gemeente Goirle, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning38%
Hoekwoning19%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand15%
Appartement17%

Goirle in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente GoirleCijfer
Inwoners24.468
Woningen10.908
Eengezinswoningen83%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning146 m²
Adressen per km²1.215
Rijden vanaf Tilburg8,4 km, 12 min

Buurten in Goirle met de meeste koopwoningen

8 van de 26 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
De Vallei12098%35%
Spaansehoek10393%72%
Tilburgseweg11890%54%
Grobbendonck78486%10%
't Ven34786%34%
Riel-Dorp96885%31%
Rivieren37682%1%
Burgemeesters29981%11%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Vragen over structuurplafond glad maken in Goirle

Maken jullie structuurplafonds glad in Goirle?

Ja, in de hele gemeente Goirle, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Goirle

Structuurplafond glad maken in Goirle?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname