Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Hilvarenbeek

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Hilvarenbeek en Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Hilvarenbeek

Met 75% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 13% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Hilvarenbeek4.13370%83%
Diessen1.72880%89%
Esbeek54282%96%
Biest-Houtakker39485%98%
Haghorst37487%97%

Na het stucen in Hilvarenbeek

45% van de woningen in Hilvarenbeek is gebouwd tussen 1965 en 1995, 32% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Hilvarenbeek op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196514%
1965 tot 197515%
1975 tot 198516%
1985 tot 199514%
1995 tot 201521%
vanaf 201511%

Hilvarenbeek in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HilvarenbeekCijfer
Inwoners16.149
Woningen7.268
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie14%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 481.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning176 m²
Adressen per km²595
Rijden vanaf Tilburg10 km, 16 min

Buurten in Hilvarenbeek met de meeste koopwoningen

8 van de 11 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Baarschot10891%100%
Verspreide huizen Haghorst13688%95%
Haghorst23886%99%
Verspreide huizen Baarschot21686%98%
Verspreide huizen Hilvarenbeek26985%97%
Biest-Houtakker32084%98%
Verspreide huizen Esbeek16183%98%
Esbeek38181%96%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Hilvarenbeek

Parkeren in Hilvarenbeek is overal gratis, ook in het centrum, waar twee parkeerschijfzones (blauwe belijning) zijn. In de blauwe zone mag je maximaal 2 uur parkeren (Ypelaerstraat en achter 't Raadhuis 3 uur), maandag t/m zaterdag van 9 tot 18 uur; langer staan kan op de Cantorijstraat, Koestraat, Papenstraat en Sint Sebastiaanstraat. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg, Oisterwijk en Alphen-Chaam. In de gemeente Hilvarenbeek geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Hilvarenbeek telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Hilvarenbeek (4.133 woningen), Diessen (1.728 woningen), Esbeek (542 woningen) en Biest-Houtakker (394 woningen). Behalve in Hilvarenbeek zelf werken we ook in Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst.

Vragen over sauswerk in Hilvarenbeek

Sauzen jullie ook in Hilvarenbeek?

Ja, in de hele gemeente Hilvarenbeek, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Diessen, Esbeek en Biest-Houtakker?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg en Oisterwijk.

Sauswerk in de buurt van Hilvarenbeek

Sauswerk in Hilvarenbeek?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname