Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Stucwerk repareren in Drunen

Wij repareren scheuren, gaten en holle plekken in stucwerk in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Oudere huizen in Drunen

40% van de woningen in de gemeente Heusden is gebouwd vóór 1975. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we werken. Woningen van vóór 1945 zijn hier met 7% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Scheuren ontstaan vaak bij overgangen tussen materialen, zoals waar een muur een plafond of een kozijn raakt, en bij krimp van nieuw stucwerk. Een scheur die steeds wijder wordt of schuin door de muur loopt, laat je eerst door een constructeur bekijken.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19457%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 201510%

Wijken in Drunen

Per wijk verschilt het: 97% eengezinswoningen in Elshout, 72% eengezinswoningen in Heusden.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Drunen8.04083%68%
Vlijmen6.95682%66%
Oudheusden1.13595%58%
Haarsteeg97495%86%
Nieuwkuijk92391%79%
Heusden77572%48%
Woningen in de gemeente Heusden, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning36%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand19%
Appartement15%

Drunen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HeusdenCijfer
Inwoners46.365
Woningen20.307
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen68%
Huur van een corporatie25%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning152 m²
Adressen per km²1.120
Rijden vanaf Tilburg26,8 km, 28 min

Buurten in Drunen met de meeste woningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopWOZ gem.
Vijfhoeven2.89573%€ 475.000
Venne-Oost2.58562%€ 422.000
Venne-West2.43269%€ 431.000
Vlijmen-Dorp2.03368%€ 452.000
Vliedberg2.02854%€ 384.000
Braken-Oost1.33579%€ 461.000
Braken-West1.28367%€ 376.000
Oudheusden1.13558%€ 322.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, openmaken, herstellen en bijwerken. We kijken waar de scheuren lopen en kloppen af op holle plekken. Lees hoe we stucwerk repareren aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Constructieve scheuren dichtsmeren zonder dat de oorzaak bekend is.
  • Een plek met vocht repareren voordat het lek of de oorzaak is opgelost.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Vragen over stucwerk repareren in Drunen

Repareren jullie stucwerk in Drunen?

Ja, ook kleine klussen in de hele gemeente Heusden.

Is mijn scheur ernstig?

Stuur een foto mee met je aanvraag; bij de opname kijken we of het een stucprobleem is.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Stucwerk repareren in de buurt van Drunen

Stucwerk repareren in Drunen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname