Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Drunen

Wij maken structuurplafonds glad in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Drunen

71% van de woningen in de gemeente Heusden is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 33% van de woningen in Drunen.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19457%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 201510%

Per wijk in Drunen

Per wijk verschilt het: 92% koopwoningen in Herpt, 48% koopwoningen in Heusden.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Drunen8.04068%42%
Vlijmen6.95666%36%
Oudheusden1.13558%55%
Haarsteeg97486%11%
Nieuwkuijk92379%21%
Heusden77548%40%
Woningen in de gemeente Heusden, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning36%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand19%
Appartement15%

Drunen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HeusdenCijfer
Inwoners46.365
Woningen20.307
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen68%
Huur van een corporatie25%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning152 m²
Adressen per km²1.120
Rijden vanaf Tilburg26,8 km, 28 min

Buurten in Drunen met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Herpt31692%60%
Haarsteeg97486%51%
Hedikhuizen10884%83%
Elshout73380%52%
Braken-Oost1.33579%20%
Nieuwkuijk92379%40%
Vijfhoeven2.89573%18%
Venne-West2.43269%12%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Vragen over structuurplafond glad maken in Drunen

Maken jullie structuurplafonds glad in Drunen?

Ja, in de hele gemeente Heusden, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Drunen

Structuurplafond glad maken in Drunen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname