Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Badkamer stucen in Drunen

Wij stucen badkamers en toiletten in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg, met stuc dat tegen vocht kan.

Badkamers in Drunen

De meeste woningen in de gemeente Heusden zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%), 1995 tot 2015 (18%) en 1985 tot 1995 (16%). 33% is uit 1965 tot 1985. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. In die huizen is de badkamer vaak klein en tot het plafond betegeld; bij een verbouwing kiezen mensen nu vaker voor tegels tot halve hoogte en stuc daarboven.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19457%
1945 tot 196515%
1965 tot 197518%
1975 tot 198515%
1985 tot 199516%
1995 tot 201518%
vanaf 201510%

Per wijk in Drunen

De woningtypes zijn gemengd: 36% tussenwoning, 18% hoekwoning, 12% twee-onder-een-kap en 19% vrijstaand.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Drunen8.04083%68%
Vlijmen6.95682%66%
Oudheusden1.13595%58%
Haarsteeg97495%86%
Nieuwkuijk92391%79%
Heusden77572%48%
Woningen in de gemeente Heusden, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning36%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand19%
Appartement15%

Drunen in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HeusdenCijfer
Inwoners46.365
Woningen20.307
Eengezinswoningen84%
Koopwoningen68%
Huur van een corporatie25%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 442.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning152 m²
Adressen per km²1.120
Rijden vanaf Tilburg26,8 km, 28 min

Buurten in Drunen met de meeste eengezinswoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtEengezinsWoningenWOZ gem.
Elshout97%733€ 507.000
Herpt97%316€ 567.000
Venne-Oost95%2.585€ 422.000
Oudheusden95%1.135€ 322.000
Haarsteeg95%974€ 562.000
Hedikhuizen95%108€ 614.000
Vijfhoeven93%2.895€ 475.000
Braken-Oost92%1.335€ 461.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en afwerken. We bespreken welke wanden tegels krijgen en welke stuc, en kijken naar de ventilatie. Lees hoe we badkamer stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Gewoon gipsstuc in de douche.
  • Tegelwerk en sanitair: daarvoor heb je een tegelzetter of loodgieter nodig.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Vragen over badkamer stucen in Drunen

Stucen jullie badkamers in Drunen?

Ja, in de hele gemeente Heusden, wanden en plafond.

Ook in de douche?

In de douche zelf tegels of een systeem voor natte ruimtes.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Badkamer stucen in de buurt van Drunen

Badkamer stucen in Drunen?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname