Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Vught

Wij maken structuurplafonds glad in Vught en Cromvoirt en Helvoirt, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Vught

76% van de woningen in de gemeente Vught is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is meer dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 28% van de woningen in Vught.

Woningen in de gemeente Vught op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194517%
1945 tot 196515%
1965 tot 197515%
1975 tot 198513%
1985 tot 199516%
1995 tot 201514%
vanaf 201510%

Per wijk in Vught

Per wijk verschilt het: 75% koopwoningen in Helvoirt, 57% koopwoningen in Vught-Zuid.

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Vught6.24667%25%
Vught-Zuid5.41757%45%
Helvoirt2.13975%13%
Cromvoirt37475%11%
Woningen in de gemeente Vught, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning30%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand17%
Appartement24%

Vught in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VughtCijfer
Inwoners33.010
Woningen14.352
Eengezinswoningen76%
Koopwoningen65%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 568.000
Gebouwd vóór 199576%
Gem. oppervlak eengezinswoning162 m²
Adressen per km²1.174
Rijden vanaf Tilburg19,8 km, 26 min

Buurten in Vught met de meeste koopwoningen

8 van de 19 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Villapark26397%81%
Loonsebaan40795%59%
Loyolaan en omgeving86092%30%
Distelberg12389%76%
Bergenshuizen13386%79%
Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr11885%75%
Taalstraat en omgeving92782%7%
Cromvoirt32974%48%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel en Drunen. In de gemeente Vught geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Vught telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Vught (6.246 woningen), Vught-Zuid (5.417 woningen), Helvoirt (2.139 woningen) en Cromvoirt (374 woningen). Behalve in Vught zelf werken we ook in Cromvoirt en Helvoirt.

Vragen over structuurplafond glad maken in Vught

Maken jullie structuurplafonds glad in Vught?

Ja, in de hele gemeente Vught, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch en Boxtel.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Vught

Structuurplafond glad maken in Vught?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname