Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Boxtel

Wij maken structuurplafonds glad in Boxtel en Liempde en Lennisheuvel, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Boxtel

75% van de woningen in de gemeente Boxtel is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is meer dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 40% van de woningen in Boxtel.

Woningen in de gemeente Boxtel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194512%
1945 tot 196511%
1965 tot 197523%
1975 tot 198517%
1985 tot 199512%
1995 tot 201519%
vanaf 20157%

Per wijk in Boxtel

Per wijk verschilt het: 88% koopwoningen in Lennisheuvel, 58% koopwoningen in Boxtel.

Alle wijken van de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Boxtel11.68158%35%
Liempde1.98179%11%
Esch80274%15%
Lennisheuvel41988%9%
Verspr huizen Esch15991%15%
Woningen in de gemeente Boxtel, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning30%
Hoekwoning15%
Twee-onder-een-kap12%
Vrijstaand16%
Appartement26%

Boxtel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BoxtelCijfer
Inwoners34.241
Woningen15.186
Eengezinswoningen74%
Koopwoningen63%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 399.000
Gebouwd vóór 199575%
Gem. oppervlak eengezinswoning158 m²
Adressen per km²1.176
Rijden vanaf Tilburg21,6 km, 32 min

Buurten in Boxtel met de meeste koopwoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Verspr huizen Esch15991%56%
Verspreide huizen Lennisheuvel10789%89%
Lennisheuvel31288%49%
Verspr.h. Tongeren, Luissel en Nergena12486%78%
Munsel-Selissen1.27785%15%
Verspreide huizen Kasteren en Berg10085%62%
Liempde1.71578%34%
Esch80274%24%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Boxtel

In het centrum, Breukelen-Zuid en een deel van Selissenwal geldt een blauwe zone (in het centrum parkeerschijf ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 21.00 uur) en op meerdere plekken geldt betaald parkeren. Bewoners van de blauwe zone Centrum/Breukelen-Zuid en bedrijven daar kunnen een parkeerontheffing aanvragen via Parkeerservice Boxtel. Een gewone parkeervergunning geldt niet in de blauwe zone. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught, Oirschot en Sint-Michielsgestel. In de gemeente Boxtel geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Boxtel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Boxtel (11.681 woningen), Liempde (1.981 woningen), Esch (802 woningen) en Lennisheuvel (419 woningen). Behalve in Boxtel zelf werken we ook in Liempde en Lennisheuvel.

Vragen over structuurplafond glad maken in Boxtel

Maken jullie structuurplafonds glad in Boxtel?

Ja, in de hele gemeente Boxtel, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Liempde en Lennisheuvel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught en Oirschot.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Boxtel

Structuurplafond glad maken in Boxtel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname